Firma Profili

Firmamız, baskılı yada baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimini; özel kullanım alanlarında ve barkod yazıcılarda kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını bölgesel satış politikaları ile Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir.

Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde (etiket, ribbon, yıkama talimatı) yenilik ve gelişmeyi ifade ederek, sektör de daima kaliteli ürünleri ile global pazarda hizmet vermektedir.

Etiket teknolojisinde letter-press sistemi ile, bobinden bobine 4 renge kadar baskı yapabilen kendinden yapışkanlı her türlü etiketi firmamızdan (Vellum, Kuşe,Polietilen, Polipropilen, Pvc, Termal Transfer Karton, Termal Kağıt, Termal Karton, Slwmat ve Whitemat v.b.) temin edebilir ve etiketlerin üzerine baskı yapabileceğiniz, her türlü etiket malzemesine uygun yazıcı şeritlerini (Wax Ribbon, Wax/Resin Ribbon, Resin Ribbon) firmamızdan alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile, konusunda uzman kadrosu ile sektördeki en son teknolojik yenilikleri takip ederek sektöre ve hizmet verdiği kurumlara katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Artan rekabet koşulları içinde müşterilerine tedarikçi olmanın ötesinde güvenilir bir partner olmak ve kaliteli ürünleri zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamak ve devam ettirmektir.

Kalite Politikamız

Yüksek kalitede üretim yapmak,
Ulusal ve uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerine uyum sağlamak,
En doğru ve en hızlı şekilde üretim zincirini oluşturabilmek için, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
Kalite ve hızla, yüksek müşteri memnuniyeti oluşturmak ve bunu sürekli kılmak,
Çevre dostu üretim politikalarını desteklemek ve konu ile ilgili mevzuatları yerine getirmek,
Çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlamak,
Teknolojik gelişmeleri ve tedarikçilerimizin performanslarını dikkatli ve yakından değerlendirmek,
Bütün çalışanlarımızı, kalite yönetim sisteminin daha iyi anlaşılmasını sağlamak amaçlı düzenli olarak eğitimlere tabi tutmaktır.