etiketSilvermat (PP Silver) etiket, kendi alanında kullanılan etiket çeşitleri arasında belki de en kullanışlı ama aynı zamanda hem fiyat hem de gramaj alanında en yüksek fiyat ve değerlere sahip etikettir.

Biraz silvermattan bahsetmek istersek bu etiket hem sıcağa hem de soğuğa dayanıklı olması açısından çok kullanışlı ve özel yapışkanlı bir etikettir. Bu etiketin hem yapışkanlı hem de baskı alınan üst yüzeyi mat gri ya da parlak gri olma özelliğini taşımaktadır.

Bu ürünün baskısının ve yapışkanlığının diğer etiketlere göre daha dayanıklı olması demirbaş etiketi olarak bilinmesini sağlamış ve alanında kullanılan tek ürün olarak nam salmıştır.

Önceden de dediğimiz gibi bu etiket çok kaliteli ve kullanışlı olmasından dolayı standart bir kuşe etiketinden 5 katı daha pahalıdır. Ek olarak resin ribon ile baskı alındığı için bu ürünle yapacağınız etiketin baskı maliyeti kâğıt bazlı etiketlere göre 4 kat fazla olacaktır.

Son olarak silvermat etiketin kullanım alanından bahsetmek istersek bu ürün genellikle demirbaş etiketlemelerinde kullanılmaktadır. Bununla sınırlı kalmayan bu etiket elektronik ürünlerde ve içinde yönlendirme ve bilgilendirme yazan etiketlerde de kolaylıkla kullanılabilir.

Daha farklı ürünler için farklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.